НОВИНИ

26.11.2009 | Країни ЄС назвали кандидатів в комісари
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Країни-члени ЄС назвали кандидатів на посади комісарів.


Згідно з повідомленням, починаючи від сьогодні Президент Єврокомісії Жозе БАРРОЗУ займеться розподілом портфелів між представниками різних країн. У січні 2010 року весь склад Єврокомісії має бути схвалений Європарламентом. На сьогодні, крім Ж.БАРРОЗУ, відома також особа віце-президента Єврокомісії, відповідального за зовнішні справи, ким, після рішення Європейської Ради (саміту голів держав та урядів країн-членів ЄС – УНІАН) 19 листопада стала британка Кетрін ЕШТОН, яка поєднуватиме посаду віце-президента Єврокомісії з посадою Верховного представника ЄС з питань безпекової та зовнішньої політики.


11 країн-членів ЄС вирішили зберегти в Єврокомісії своїх представників, які працювали в попередньому її складі. Серед таких країн – Кіпр (Андрулла ВАССІЛІУ, комісар з питань охорони здоров’я), Естонія (Сіїм КАЛЛАС, віце-президент, відповідальний за питання адміністрації, аудиту та боротьби з шахрайством), Фінляндія (Оллі РЕН, комісар з питань розширення), Італія (Антоніо ТАЙАНІ, віце-президент, відповідальний за питання транспорту), Латвія (Андріс ПІБАЛГС, комісар з питань енергетики), Литва (Альгірдас ШЕМЕТА, комісар з питань фінансових програм та бюджету), Люксембург (Вівіан РЕДІНГ, комісар з питань інформаційного суспільства та медіа), Нідерланди (Неелі КРУС, комісар з питань конкуренції), Словаччина (Маруш СЕФКОВІЧ, комісар з питань освіти, культури та молоді), Словенія (Янеш ПОТОЧНІК, комісар з питань науки та досліджень) та Іспанія (Йоакін АЛМУНЬЯ, комісар з економічних та монетарних справ).


Ще 14 країн представили нових кандидатів на посади. Кандидатом від Австрії став Йоханнес ХАН, від Бельгії – Карел Де ГУХТ, від Болгарії – Руміана ЖЕЛЄВА, від Чехії – Штефан ФУЛЄ, від Данії – Конні ХЕДЕГААРД, від Франції – Мішель БАРН’Є, від Німеччини – Гунтер УТТІНГЕР, від Греції – Маріа ДАМАНАКІ, від Угорщини – Ласло АНДОР, від Ірландії – Маір ГУГЕГАН КУІН, від Мальти – Джон ДАЛЛІ, від Польщі – Януш ЛЕВАНДОВСЬКІ, від Румунії – Дачіан ЧІОЛОШ, від Швеції – Сесілія МАЛЬМСТРЬОМ.


Президент Єврокомісії Жозе БАРРОЗУ є представником Португалії, а віце-президент Кетрін ЕШТОН – Великобританії.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1436. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект