НОВИНИ

26.11.2009 | Барак Обама візьме учать у міжнародній конференції в Копенгагені - Білий Дім
Джерело - УКРІНФОРМ

Барак Обама візьме учать у Міжнародній конференції ООН з проблем захисту навколишнього середовища Землі, яка відбудеться 7-18 грудня. Про це йдеться у спеціальній заяві прес-служби Білого дому.У документі повідомляється, що президент США вирушить до Копенгагену 9 грудня, аби "працювати з міжнародною спільнотою заради прогресу в досягненні всебічних та дієздатних домовленостей".


Глава держави протягом року докладав чимало зусиль задля того, аби зібрання у Копенгагені завершилося позитивно, підкреслюється у заяві. Базуючись на результатах роботи економічного форуму найбільших світових економік, саміту G-20, двосторонніх переговорів та багатосторонніх консультацій, Барак Обама вірить у те, що на міжнародній конференції вдасться виробити змістовний догорів. Особливо главу Білого дому надихнули "конструктивні дискусії" з лідерами Китаю та Індії. "Рішення президента брати участь у події є ознакою його прагнення та лідерського бажання знайти глобальне рішення глобальної загрози зміни клімату та закласти основу нового стабільного та успішного майбутнього у сфері чистої енергетики", - наголошується у документі.


Білий дім повідомив, що в контексті згоди багатьох майбутніх учасників конференції пом'якшити свої позиції на переговорах, Барак Обама готовий "покласти на стіл" завдання США у цій сфері. До 2020 року планується на 17 відсотків зменшити шкідливі викиди в атмосферу порівняно із 2005 роком. Остаточна мета полягає в тому, щоб до 2050 року цей показник скоротився на 83 відсотки.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2630. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект