НОВИНИ

26.11.2009 | 4 грудня в Києві відбудеться Тринадцятий саміт Україна - ЄС
Джерело - УКРІНФОРМ, Прес-служба Президента України

4 грудня 2009 року в Києві заплановано проведення Тринадцятого саміту Україна - ЄС, під час якого буде обговорено широкий спектр питань взаємодії нашої країни з Євросоюзом у контексті перспектив повномасштабної інтеграції України до Євросоюзу.Як наголосила вона, важливою рисою цьогорічного Саміту є те, що це буде перший захід високого рівня за участю ЄС після набуття чинності Лісабонського договору (1 грудня 2009 р.).


Порядок денний Саміту включатиме питання:


взаємодії України та ЄС у подоланні глобальних викликів, таких як світова фінансово-економічна криза, енергетична безпека, зміна клімату;


розвитку подій в Європейському Союзі та в Україні,


переговорного процесу щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС,


співробітництва у сфері спільної зовнішньої і безпекової політики, торговельно-економічного співробітництва, включаючи переговори про створення зони вільної торгівлі.


Прес-секретар Президента наголосила, що на сьогодні найбільш актуальним питанням порядку денного відносин Україна - ЄС є опрацювання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на заміну чинної Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та Європейським Союзом.


"Українська сторона виходить з того, що в основу наших подальших двосторонніх відносин будуть покладені не "партнерство і співробітництво", а "політична асоціація та економічна інтеграція", - сказала І.Ванникова.


"Тому робота над угодою триває у прагматичних і плідних переговорах - і має всі шанси завершитися підписанням не політичної декларації, а кроком до європейської інтеграції України", - наголосила прес-секретар Глави держави.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект