НОВИНИ

26.11.2009 | Засідання Комісії Україна-НАТО відбудеться 3 грудня у рамках зустрічі міністрів закордонних справ НАТО
Джерело - УКРІНФОРМ

Засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ відбудеться у Брюсселі 3 грудня цього року в рамках дводенної зустрічі керівників зовнішньополітичних відомств країн Альянсу. Як очікується, у контексті засідання Північноатлантичної Ради 3-4 грудня відбудеться також засідання Комісії Грузія-НАТО, Ради НАТО-Росія, а також зустріч Північноатлантичної Ради з міністрами закордонних справ країн - учасниць стабілізаційної операції міжнародного контингенту ІSAF в Афганістані.


Як повідомив сьогодні під час брифінгу речник НАТО Джеймс Апатурай, ключовою темою для обговорення під час засідання Північноатлантичної Ради стане оцінка ситуації в Афганістані та узгодження позицій щодо участі союзників та країн-партнерів в операції ІSAF. При цьому, за словами Апатурая, міністри не розглядатимуть питання щодо збільшення контингенту НАТО в Афганістані, але зосередяться на пошуках політичного рішення проблем у цій країні.


Тематична конференція НАТО, яка розглядатиме можливе посилення та збільшення контингенту ISAF, має відбутися у січні наступного року під егідою Європейського командування НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9350. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект