НОВИНИ

24.11.2009 | Україна - серед лідерів за рівнем економічної злочинності
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Більшість опитаних в Україні менеджерів місцевих та міжнародних компаній назвали свої збитки від економічної злочинності значними. Вони підтвердили глобальний висновок авторів опитування: світова економічна криза не вплинула на кількість економічних злочинів, сказав керуючий партнер PricewaterhouseCoopers в Україні Борис Краснянський. 

Рейдерство, корупція та шахрайство


За його словами, українські бізнесмени скаржаться на рейдерство, корупцію та шахрайство з бухгалтерськими документами. Найвищий показник економічних зловживань зафіксовано в Росії,  Кенії, ПАР,  Мексиці, а також у високорозвиненій Канаді. В Україні, як зазначив Краснянський, головними факторами зростання економічної злочинності є корупція та загроза звільнення під час кризи.


Майже половина опитаних в Україні підприємств "повідомили, що вони принаймні раз за цей рік або виявляли економічні зловживання, або ставали їхніми жертвами", – зазначив Краснянський.  Раніше держкомітет з фінансового моніторингу повідомив  про відправлення цього року до правоохоронців  933 матеріалів, що мають ознаки відмивання  прибутків, отриманих   злочинним способом. 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект