НОВИНИ

23.11.2009 | На початку грудня відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО
Джерело - УНІАН, Прес-служба МЗС України,

У рамках засідання Північноатлантичної Ради НАТО на початку грудня планується проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ.


Про це йшлося на засіданні Комісії Україна-НАТО у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі, в якому взяв участь глава Місії України при НАТО, посол Ігор САГАЧ.


Засідання було присвячене обговоренню результатів реалізації євроатлантичних прагнень нашої держави, а також розбудові практичного співробітництва між Україною та НАТО. Головна увага була присвячена виконанню нашою країною Річної національної програми на 2009 рік з підготовки до вступу в Організацію Північноатлантичного Договору.


І.САГАЧ поінформував постійних представників країн-членів Альянсу про стан та перспективи розвитку внутрішньополітичної та економічної ситуації в Україні, реалізацію зовнішньополітичних пріоритетів та миротворчі зусилля нашої держави в контексті виконання РНП-2009.


Посли держав-членів НАТО підтвердили відданість рішенням глав держав та урядів, прийнятих у ході Саміту Альянсу в Бухаресті у квітні 2008р. щодо євроатлантичних прагнень України.


Окрім того, учасники зустрічі обмінялися думками щодо підготовки до проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ у рамках засідання Північноатлантичної Ради НАТО на початку грудня ц.р.


У своєму виступі І.САГАЧ висловив вдячність країнам-членам НАТО та Євроатлантичному координаційному центру реагування на катастрофи Міжнародного секретаріату Альянсу за допомогу, надану Україні у боротьбі з епідемією грипу А/H1N1.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект