НОВИНИ

23.11.2009 | Барак Обама привітав новобраних президента та міністра закордонних справ ЄС
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама привітав прем'єр-міністра Бельгії Германа Ван Ромпея з обранням на посаду першого президента Європейського Союзу. Слова вітання американський лідер висловив і на адресу Кетрін Аштон, що виконуватиме обов'язки міністра закордонних справ ЄС. Про це йдеться у спеціальній заяві Білого дому."Сполучені Штати Америки не мають сильнішого партнера, ніж Європа у справі поширення безпеки та процвітання у світі", - наголошується у документі. Ці дві нові посади та зміни, які потягне за собою впровадження у життя Лісабонської угоди, зміцнять Європейський Союз та зроблять його іще більш сильним партнером США, переконаний Барак Обама.


"Ми з нетерпінням очікуємо на спільну роботу із президентом Ромпеєм, верховним представником Аштон, з главою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу та новим кабінетом єврокомісарів, аби виконати зобов'язання, взяті на себе на саміті США-ЄС 3 листопада 2009 року щодо подолання двосторонніх, регіональних та глобальних викликів", - підсумовується у заяві.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2695. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект