НОВИНИ

20.11.2009 | США продовжують підтримувати територіальну цілісність та суверенітет Грузії - Джозеф Байден
Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки продовжують підтримувати територіальну цілісність та суверенітет Грузії. У цьому віце-президент США Джозеф Байден запевнив президента Грузії Михаїла Саакашвілі під час телефонної розмови.Відповідно до розповсюдженого документу, Джозеф Байден подзвонив грузинському лідерові 18 листопада, аби "обговорити демократичні реформи в Грузії та ще раз підтвердити рішучу підтримку суверенітету та територіальній цілісності країни". Віце-президент підкреслив, що для грузинського керівництва важливо продовжувати курс на демократичні реформи, аби виконати обіцянки "революції троянд".


Джозеф Байден наголосив на тому, що усі сторони повинні дотримуватися зобов'язань, взятих на себе в рамках укладення перемир'я від 12 серпня та 8 вересня, та уникати кроків, які могли б привести до дестабілізації ситуації.


Напередодні підтримку територіальній цілісності Грузії висловив і український президент Віктор Ющенко. Глава держави під час спільної з президентом Грузії Михаїлом Саакашвілі прес-конференції у Києві наголосив, що Україна не визнає самопроголошених республік Абхазії та Південної Осетії.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 641. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект