НОВИНИ

20.11.2009 | МВФ наполягає на досягненні консенсусу з українською владою щодо бюджетної політики
Джерело - УКРІНФОРМ

Міжнародний валютний фонд наполягає на досягненні консенсусу з українською владою щодо бюджетної політики. На цьому наголосила глава відділу МВФ з міжнародних зв'язків Керолайн Аткінсон під час прес-брифінгу."Нам потрібен повний консенсус щодо стійкої бюджетної позиції, яка дасть змогу уникнути інфляції чи будь-якого зростання рівня безробіття", - підкреслила представник фонду.


Керолайн Аткінсон наголосила, що більш детально позиція фонду викладена в інтерв'ю голови Місії МВФ в Україні Джейли Пазарбазіолу он-лайн журналові "Огляд МВФ", де містився заклик до українського керівництва дотримуватися курсу на відновлення.


Керівництво фонду вважає, що економічна політика влади у певних напрямках загрожує здобуткам, яких вдалося досягти щодо стабілізації вкрай важкої економічної ситуації. Особливе занепокоєння викликає проект бюджету на 2010 рік, що грунтується на значному фіскальному розширенні, та розробка закону про нові соціальні стандарти. Фахівці міжнародної організації стверджують, що підвищення зарплат та пенсії відповідно до інфляції - на 10 відсотків - є збалансованим і відповідає потребам захисту купівельної спроможності. Подальше ж зростання виплат не може бути профінансовано, не спровокувавши при цьому значну інфляцію чи скорочення працівників у державному секторі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект