НОВИНИ

19.11.2009 | Міністр закордонних справ України обговорив з керівником Бюро нацбезпеки Польщі питання двостороннього співробітництва
Джерело - УКРІНФОРМ

Відбулася зустріч міністра закордонних справ України Петра Порошенка з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Александром Щиглом у рамках його візиту до України.


Сторони обговорили актуальний стан двосторонніх відносин, у тому числі в політичній та безпековій сферах, а також визначили пріоритетні завдання на найближчу перспективу в питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції, енергетичній, економічній, гуманітарній та інших складових українсько-польського співробітництва.


Предметну увагу П.Порошенко звернув на питання реалізації польсько-шведської ініціативи "Східне партнерство", яка розглядається не як альтернатива членству у Євросоюзі, а як допоміжний інструмент співпраці; розширенню практичної складової двосторонніх відносин через реалізацію спільних проектів; запровадженню безвізового режиму поїздок громадян України до Європейського Союзу та як перший крок - скасуванню консульського збору під час оформлення національних польських віз громадянам України.


Відбувся також обмін думками щодо необхідності будівництва нових пунктів пропуску та запровадження спільного прикордонно-митного контролю на українсько-польському державному кордоні. Під час зустрічі міністр наголосив на необхідності поглиблення відносин між нашими державами та народами на принципах добросусідства, взаєморозуміння і поваги. У цьому контексті він відзначив важливість одночасного відкриття найближчим часом за участю президентів України та Республіки Польща меморіалу в с.Сагринь Люблінського воєводства і польського некрополя на території України.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5597. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект