НОВИНИ

13.11.2009 | Глава МВФ виключив повторну рецесію в США
Джерело - УНІАН

Директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан виключив варіант повторної рецесії в США навіть після того, як основна частина пакета стимулювання економіки буде вичерпана. 
"Деякий ризик існує, але я не вірю, що це знову відбудеться", - заявив він на саміті міністрів фінансів країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону в Сінгапурі. Він додав, що вся світова економіка зараз перебуває на "поворотній точці". Економічне зростання в світі в 2010-2011 рр., за словами Д.Стросс-Кана, буде нижче, ніж у докризові часи.


Найцікавіше, що всього лише місяць томуД.Стросс-Кан допустив можливість "подвійної рецесії", хоча й обмовився, що це не основний прогнозний сценарій.


Економіка США почала скорочуватися з третього кварталу 2008 року через глобальну фінансову кризу, що привела до різкого зниження обсягів кредитування. Падіння ВВП США в четвертому кварталі 2008 року стало рекордним за останні 50 років. У третьому кварталі 2009 року американська економіка зуміла вийти з рецесії.


Для боротьби з кризою в реальному секторі адміністрація і Конгрес США прийняли програму економічного стимулювання загальним обсягом у 787 мільярдів доларів. У 2009 році буде витрачена близько чверті від усієї суми, а основні витрати очікуються наступного року.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект