НОВИНИ

13.11.2009 | НАТО може залучати українських військових до Сил реагування
Джерело - УНІАН

Військовий комітет Україна-НАТО розглянув перспективи участі ЗСУ у Силах реагування Альянсу. 


Військовий комітет Україна-НАТО розглянув розвиток оперативних спроможностей Збройних сил України у перспективі їх залучення до Сил реагування НАТО.


12 листопада в Брюсселі, у штаб-квартирі НАТО відбулося чергове засідання Військового комітету Україна-НАТО на рівні військових представників.


Від Збройних Сил України участь у цьому заході взяли представники керівного складу Генерального штабу ЗСУ, а також військовий представник Місії України при НАТО генерал-майор Петро ГАРАЩУК.


У ході засідання було обговорено низку питань, пов’язаних з розвитком оперативних можливостей Збройних сил України у світлі їх залучення до Сил реагування НАТО, здійсненням оцінки стану виконання Робочого плану Військового комітету Україна-НАТО на 2009-2010 роки, а також підготовкою до проведення засідання Військового комітету Україна-НАТО на рівні начальників генеральних штабів у січні 2010 року.


Члени української військової делегації також поінформували учасників засідання про шляхи удосконалення національної законодавчої бази з врегулювання питань участі підрозділів Збройних сил України у Силах реагування НАТО.


У свою чергу головуючий на засіданні військовий представник Королівських Збройних сил Данії генерал-лейтенант Кнуд Бартелс підкреслив незмінність позиції Альянсу стосовно імплементації рішень Бухарестського саміту про надання євроатлантичних перспектив Україні та висловив готовність у продовженні плідного практичного співробітництва між НАТО та Збройними силами України.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект