НОВИНИ

13.11.2009 | У Секретаріаті Президента сподіваються, що візит В.Ющенка в Емірати відновить двосторонній діалог на найвищому рівні
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко в ході свого офіційного візиту до Об'єднаних Арабських Еміратів 16-17 листопада проведе низку важливих зустрічей та переговорів, що дадуть змогу налагодити діалог на найвищому рівні.


Як повідомили УКРІНФОРМу в прес-службі Глави держави, зокрема, плануються переговори делегацій сторін у форматі віч-на-віч та у розширеному складі. Окрім того, В.Ющенко має намір провести зустріч з представниками ділових кіл ОАЕ, відвідати виставку "Дубай Авіа Шоу".


Під час переговорів сторони обговорять увесь спектр тем двостороннього співробітництва. Йдеться про питання співпраці між двома державами у торговельно-економічній, енергетичній, сільськогосподарській, культурно-гуманітарній сферах. Особлива увага буде приділена перспективним напрямкам практичної взаємодії, що має наповнити двосторонні відносини прагматизмом, посилити увагу представників ділових кіл України та ОАЕ до бізнесового потенціалу двох країн, залучити їх до реалізації спільних економічних та інвестиційних проектів.


"Очікується, що цей візит відновить двосторонній діалог на найвищому рівні та надасть новий імпульс співробітництву у сферах, які становлять стратегічний інтерес для обох держав", - зазначає прес-служба Президента України.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5886. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект