НОВИНИ

11.11.2009 | Євросоюз визначив дату виборів президента організації
Джерело - Korespondent.net

Зустріч лідерів Євросоюзу, на якій погоджуватимуть кандидатури на нові керівні пости ЄС, у тому числі на посаду президента ЄС, відбудеться 19 листопада.
Про це заявив в інтерв'ю британській газеті Financial Times прем'єр-міністр головуючої в ЄС Швеції Фредерік Рейнфельдт, який очолює виборчий процес на керівні посади в ЄС.


Він підкреслив, що посаду президента ЄС повинен зайняти політик, що має в минулому досвід управління кабінетом міністрів: "Абсолютно ясно, що існує дуже вузьке коло кандидатів, що складаються з колишніх і нинішніх прем'єр-міністрів".


Говорячи про кандидатів на провідні пости в європейському керівництві, згадуються екс-прем'єр Великої Британії Тоні Блер, прем'єр-міністр Бельгії Герман Ван Ромпей і глава уряду Люксембурга Жан-Клод Юнкер. У списку кандидатів у президенти ЄС політологи називають також колишніх прем'єр-міністрів Бельгії та Іспанії Гі Верхофстадта і Феліпе Гонсалеса, а також екс-президента Ірландії Мері Робінсон.


На пост "міністра закордонних справ" ЄС більшість аналітиків пророкують чинного главу МЗС Великобританії Девіда Мілібенда.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект