НОВИНИ

10.11.2009 | Російське інформагентство вибачилось перед міністром закордонних справ Польщі за помилкову цитату
Джерело - Інтерфакс-Україна

Російське інформагентство "Інтерфакс" офіційно перепросило міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорского за подання цитати, яку насправді він не говорив. Польське зовнішньополітичне відомство позитивно оцінило факт визнання авторитетним агентством своєї помилки.


"Із задоволенням сприймаємо факт, що наші дії принесли ефект й агентство "Інтерфакс" виправило помилку свого кореспондента, яка призвела до багатьох неправильних трактувань", - відзначив речник МЗС РП Пьотр Пашковський. Водночас Р.Сікорський також висловив задоволення тим, що "агентство вміє визнавати свої помилки".


Політичне напруження на лінії Варшава-Москва з'явилося наприкінці минулого тижня. Тоді на стрічці "Інтерфаксу" з'явилася інформація про нібито сказані Р.Сікорським під час візиту до Вашингтона слова про необхідність розміщення в РП американської системи ПРО "для захисту від російської агресії". На це негайно відреагувало МЗС РФ, яке назвало висловлювання польського міністра "як недружній жест Варшави щодо Москви" й вимагало від поляків пояснень з цього приводу. Однак польське зовнішньополітичне відомство відразу заперечило повідомлення "Інтерфаксу", підкреслюючи, що Р.Сікорський не говорив таких слів й що приписана йому цитата є "цілеспрямованою маніпуляцією". Після цього МЗС Польщі звернулося до інформагентства з вимогою спростувати неправдиву інформацію.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект