НОВИНИ

06.11.2009 | Польські експерти: Тимошенко спеціально спровокувала паніку
Джерело - УНІАН

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко боротьбу з епідемією грипу використовує для відволікання уваги суспільства від недоліків у своїй роботі.


Про це йдеться в аналізі Центру східних досліджень (OSW, Варшава), текстом якого володіє УНІАН.


«Прем’єр Юлія Тимошенко намагається використати боротьбу з епідемією у своїй виборчій кампанії, відвертаючи увагу від відповідальності свого уряду за численні недопрацювання, зокрема, за критичний стан бюджету держави», - зазначається у документі.


Польські експерти також зауважили, що український уряд цього року перебрав на себе обов’язки місцевих органів влади, які у попередні роки займалися контролем епідемічної ситуації, й своєю інформаційною політикою спровокував паніку серед населення.


За оцінками польських аналітиків, кількість захворювань на ГРВІ та грип за останні два тижні відповідають показникам минулих років, а наявність нового вірусу грипу A/H1N1 підтверджено лише у кількох хворих.


«Незважаючи на це, інформація про виявлення в Україні цього вірусу, оголошена в рамках інформаційної кампанії уряду, стала причиною паніки в Україні», - переконані польські експерти.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект