НОВИНИ

06.11.2009 | Виїзні курсі для старшого командного складу Оборонного коледжу НАТО
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Більше 100 офіцерів збройних сил країн-членів і структур НАТО ознайомляться у Національній академії оборони України з основними підходами нашої держави у реалізації політичних, економічних та військових завдань.


 
В Україну прибуває велика група офіцерів збройних сил країн-членів і структур НАТО на чолі з начальником Оборонного коледжу НАТО генерал-лейтенантом Бундесверу Вольфом-Дітером Лоезером.


Головна мета візиту групи офіцерів Альянсу полягає в участі у дводенному виїзному курсі для старшого командного складу Оборонного коледжу НАТО, який вперше проходитиме у Києві на базі Національної академії оборони України.


Цей курс для понад 100 офіцерів збройних сил країн-членів і структур НАТО відбуватиметься в рамках продовження співпраці, започаткованої командуванням Оборонного коледжу НАТО з Національною академією оборони України під час проведення ІХ-го Міжнародного тижня НАТО.


В ході курсу офіцери НАТО ознайомляться із засадами та основними підходами до реалізації політичних, економічних та військових завдань, відповідно до національних інтересів України.


У якості лекторів до заходу запрошені посадовці високого рівня Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства закордонних справ України та викладачів провідних кафедр Національної академії оборони України.


Зокрема, увазі офіцерів Альянсу будуть представлені лекції за темами: “Розвиток Збройних Сил України в сучасних умовах”, “Проблеми забезпечення воєнної безпеки України”, “Пріоритети зовнішньої політики, стан та перспективи їх реалізації” та “Україна в сучасній системі координат світової безпеки. Регіональні виклики”.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект