НОВИНИ

05.11.2009 | Польща закликає США захистити її від російської агресії
Джерело - РІА «Новости». УНІАН

Міністр закордонних справ Польщі Радослав СІКОРСЬКИЙ закликає США розмістити підрозділи американських збройних сил на території Польщі.  


Про це він заявив під час виступу в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні.


За його словами, нині в Польщі перебуває лише шестеро американських військовослужбовців. Тим часом, нещодавно Росія і Білорусь проводили військові навчання поблизу кордонів з Польщею за участю сотень танків. "Якщо перед вами з одного боку 900 танків, а з іншою шестеро військовослужбовців, чи будете ви впевнені в собі?", - заявив глава МЗС Польщі.


"Коли 10 років тому Польща вступала в НАТО, Росія запевнила, що жодних військ Альянсу не буде в цьому регіоні. Але ніхто тоді й не уявляв, що під "жодними військами" сприйматиметься "абсолютно жодні", - відзначив Р.СІКОРСЬКИЙ.


Польща і Чехія вітали візит віце-президента США Джозефа БАЙДЕНА минулого місяця, направлений на те, щоб знизити напругу у зв`язку з переглянутими планами США щодо розміщення систем ПРО в цих країнах, наводить слова Р.СІКОРСЬКОГО агентство «Рейтер».


Проте, як відзначив глава МЗС Польщі, військовий потенціал був би переконливішим, аніж тільки слова. "Якщо ви можете собі це дозволити, нам би хотілося невеликого стратегічного підбадьорювання", - заявив Р.СІКОРСЬКИЙ.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект