НОВИНИ

04.11.2009 | Республіканці перемогли на губернаторських виборах у США
За матеріалами - Української служби ВВС

У США республіканці здобули дві ключові виборчі перемоги на місцевих виборах.У штаті Вірджинія губернатором обрано республіканця Боба Макдоннелла, а в штаті Нью-Джерсі місцевого губернатора-демократа переміг представник республіканців Крис Кристі.


Рік тому партія демократів переживала мить справжньої ейфорії, коли президентом США було обрано Барака Обаму. Для нього ця річниця - не надто приємна. Тоді, рік тому, штат Вірджинія вперше в своїй історії проголосував за президента- демократа. Через рік штат проголосував за губернатора-республіканця Боба Макдоннелла.


У штаті Нью-Джерсі республіканець Крис Кристі переміг чинного губернатора -демократа, який витратив на виборчу кампанію мільйони доларів з власної кишені.


Для мешканців обох штатів ці вибори важливі самі по собі, безвідносно ситуації в цілій країні. Згідно з опитуваннями громадської думки, переважна більшість учасників місцевих виборів дають високу оцінку діям президента Обами.


Але схоже на те, що багато молодих виборців і виборців з афро-американської громади, які справили великий вплив на результат президентських виборів рік тому, на місцевих виборах не голосували через брак зацікавленості чи апатію. Тож ці результати суттєво зміцнять настрої серед республіканців.


А для президента втіхою може стати дивовижна кампанія за місце конгресмена в штаті Нью-Йорк. Кандидатку від республіканців колеги у її власній партії вважали надто ліберальною і висунули замість неї консервативного кандидата. Вона вибула з кампанії і закликала своїх прихильників голосувати за кандидата-демократа, який і переміг.


Так що результати цих виборів дадуть поживу до роздумів обом американським партіям.


республіканці
Новообраний губернатор штату Вірджинія - республіканець
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6026. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект