НОВИНИ

04.11.2009 | Кишинів чекає від зустрічі у Відні рішень щодо відновлення процесу придністровського урегулювання у форматі "5+2"
Джерело - УКРІНФОРМ

Нове керівництво Молдови чекає від зустрічі у Відні щодо придністровського урегулювання у форматі "5+2" (Кишинів, Тирасполь, Україна, РФ, ОБСЄ, а також ЄС і США) конкретних рішень для відновлення політичного процесу врегулювання конфлікту. З такою заявою виступив  в Кишиневі віце-прем'єр-міністр РМ з питань реінтеграції Віктор Осипов.На думку члена уряду Молодови, після зустрічі у Відні в процесі придністровського урегулювання не буде ніяких різких змін, оскільки проблема досить складна, а в підходах до певних питань існують різні позиції. "За підсумками віденської зустрічі сподіваємося отримати чіткі відповіді з двох питань. По-перше, мова йде про визначення чіткої перспективи для відновлення політичного процесу урегулювання конфлікту за участю всіх сторін, а по-друге, про розробку механізмів розблокування між двома берегами неполітичного процесу, який стосується здійснення соціальних, гуманітарних, інфраструктурних, природоохоронних та інших проектів", - підкреслив віце-прем'єр.


Віктор Осипов зазначив, що з цією метою вже проведено консультації з представниками всіх міжнародних партнерів, задіяних у форматі "5+2". Вони знову підтвердили свою підтримку в тому, що стосується необхідності врегулювання придністровського конфлікту з дотриманням суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдова.


При цьому В. Осипов заявив, що в політиці, яка проводиться новим кабінетом міністрів РМ у контексті придністровської проблеми, особлива роль відводитиметься згуртуванню населення обох берегів. "Ми будемо проводити відкриту позитивну політику, що передбачає здійснення спільних проектів у різних сферах з урахуванням потреб жителів лівобережжя Дністра. Ми упевнені, що така політика сприятиме не лише поліпшенню умов життя і ділового середовища в регіоні, а й створенню сприятливої атмосфери для просування політичних переговорів", - підкреслив віце-прем'єр-міністр Молдови.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект