НОВИНИ

03.11.2009 | Відбулося чергове засідання Україна – Трійка Політико-безпекового комітету
За матеріалами - Європейського простору

28 жовтня в Брюсселі відбулося чергове засідання Україна – Трійка Політико-безпекового комітету (ПБК) Європейського Союзу. Українську сторону очолив Представник України при Європейському Союзі, посол Андрій Веселовський, сторону Європейського Союзу – представник головуючої в ЄС Швеції при ПБК, посол Олоф Ског.


 
В засіданні також взяли участь керівник Політичного департаменту Генерального Секретаріату Ради міністрів ЄС Хельга Шмід та представник Іспанії при ПБК від наступного, Іспанського головування в ЄС, посол Карлос Фернандес-Аріас, представники ЄК.


В ході засідання обговорювалися питання регіональної стабільності та безпеки, зокрема в контексті оприлюднення звіту Незалежної міжнародної місії з розслідування обставин конфлікту в Грузії, триваючої дискусії щодо шляхів зміцнення безпеки на євроатлантичному просторі, а також низка актуальних питань, пов’язаних з нерозповсюдженням та роззброєнням, зусиллями світової спільноти в цьому контексті. Сторони обмінялися думками щодо сприяння швидшому досягненню політичного консенсусу в Молдові, що допоможе вирішенню її нагальних соціально-економічних проблем.


Засідання Україна – Трійка ПБК ЄС є регулярним форматом експертних консультацій між Україною та ЄС в рамках загального політичного діалогу Україна – ЄС, які покликані зміцнювати взаємодію між Україною і ЄС та сприяти координації у вирішенні питань регіонального та міжнародного порядку денного.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8355. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект