НОВИНИ

03.11.2009 | В.Ющенко провів зустріч із міністром закордонних справ Іспанії
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з міністром закордонних справ Королівства Іспанія Мігелем Моратіносом, який перебуває з офіційним візитом в Україні.

Президент України Віктор Ющенко (ліворуч) під час зустрічі з міністром закордонних справ і співробітництва Королівства Іспанія Мігелем Ангелем Моратіносом
 


В.Ющенко підкреслив, що Україна прагне максимально ефективно реалізувати наявний потенціал співробітництва з Іспанією та підтримувати відвертий і конструктивний двосторонній діалог, насамперед на найвищому рівні.


У свою чергу, М.Моратінес підтвердив готовність Іспанії розвивати особливі відносини з Україною, активізувати співпрацю на двосторонньому рівні, а також у контексті партнерської підтримки іспанською стороною євроінтеграції України.


Глава держави також обговорив з представником Іспанії (головуватиме в ЄС у першій половині 2010 року) питання підготовки до грудневого Саміту Україна-ЄС. Сторони обмінялися думками стосовно стану та перспектив переговорного процесу щодо укладення між Україною та ЄС Угоди про асоціацію. "Одним із ключових питань порядку денного відносин України і Європейського Союзу є спрощення візового режиму", - підкреслив Президент. У цьому контексті з іспанською стороною було обговорено перспективи подальшої лібералізації візового режиму для громадян України.


Віктор Ющенко відзначив зацікавленість у зростанні обсягів іспанських інвестицій в Україну та наголосив на пріоритетній державній підтримці інвестиційних проектів, що реалізуються у рамках підготовки України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.


Президент України звернувся до іспанської сторони з проханням надати Україні допомогу - медичне обладнання для лікування постраждалих від вірусу пандемічного грипу.


Глава Української держави підтвердив запрошення Королю Іспанії Хуану Карлосу І відвідати Україну з візитом. У свою чергу, М.Моратінос передав вітання Президентові України від Короля Іспанії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект