НОВИНИ

02.11.2009 | Мілібенд в Росії - спроби покращити взаємини
За матеріалами - Української служби ВВС

Британський міністр закордонних справ Девід Мілібенд провів у Москві переговори зі своїм російським колегою Сергеєм Лавровим.



Це перший візит британського керівника МЗС за останні 5 років.


На спільній прес-конференції пан Мілібенд сказав, що обидві сторони хочуть побачити швидку реакцію Ірану на міжнародну пропозицію збагачувати уран для Тегерана за межами іранської території.


Відносини між Великою Британією та Росією залишаються напруженими після убивства 3 роки тому в Лондоні російського офіцера служб безпеки в екзилі Александра Літвіненка.


Девід Мілібенд наголосив, що Британія не відмовляється від своїх вимог екстрадиції росіянина Андрея Лугового, якого британці підозрюють у вбивсті Літвіненка. Втім Сергей Лавров сказав, що для британської сторони нереалістично вимагати екстрадиції Лугового.


Пан Мілібенд сказав, що обидві країни робитимуть все для того, щоб покращити взаємини і не дозволять розбіжностям щодо безпеки в Європі завадити поступові.


Але, як повідомляє з Москви дипломатичний оглядач BBC Бриджет Кендалл, британські дипломати не хочуть порівнювати зустріч двох міністрів з "перезавантаженням" у відносинах Москви та Вашингтона.


 











Сергей Лавров та Дейвід Мілібенд


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект