НОВИНИ

02.11.2009 | Національна Академія оборони України проводить курси планування операцій та управління військами і силами за стандартами і процедурами НАТО
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

На базі Національної академії оборони України для офіцерів Збройних Сил України розпочалися курси планування операцій та управління військами і силами за стандартами і процедурами НАТО, які проводять експерти ВМС США та Альянсу.


На базі Центру імітаційного модулювання Національної академії
На базі Центру імітаційного модулювання Національної академії оборони України розпочалися курси професійного розвитку штабних офіцерів Збройних Сил України.


Курс для українських офіцерів проводять експерти Центру цивільно-військових відносин Школи післядипломної освіти ВМС США та НАТО на чолі із заступником керівника цього Центру паном Уїльямом О’Меллі.


Головна мета проведення курсів полягає у підготовці фахівців з планування та керівників оборонного відомства середньої та вищої ланки, спроможних здійснювати планування операцій та управління військами і силами за стандартами і процедурами НАТО.


Протягом чотирьох тижнів 46 офіцерів вищої ланки військового управління Збройних Сил України навчатимуться за програмою, яку презентуватимуть іноземні військові фахівці.


Необхідно зазначити, що подібні курси проводяться вже втретє. Програму попередніх двох курсів вже прослухали 108 офіцерів Збройних Сил України.


Підсумком проведення цього курсу стануть практичні командно-штабні навчання, а по завершенню самої програми офіцерам буде видано диплом “Про володіння методикою оперативного планування за стандартами НАТО”.


У майбутньому планується проводити аналогічні курси на постійній основі.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект