НОВИНИ

30.10.2009 | Економіка США знов почала зростати
За матеріалами - Української служби ВВС

Американська економіка виросла за квартал між липнем і вереснем - це зростання становило еквівалент 3,5% річних. Це перше зростання економіки за понад рік.Зростанню допоміг суттєвий план урядової фінансової допомоги, включно зі схемою, що допомагає купувати нові автомобілі.


Офіційні дані показують, що рецесія скінчилася, проте деякі економісти попереджають про можливі майбутні проблеми.


Президент Обама сказав, що хоч це і гарні новини, США ще далеко від того, аби повністю подолати наслідки "найглибшого падіння з часу Великої Депресії".


Порівняно з попередніми трьома місяцями, економіка США виросла на 0,9%. В той самий період і за тими ж показниками економіка Британії несподівано залишилася в рецесії, скоротившись на 0,4%.


Японія, Китай, Німеччина і Франція всі нещодавно вийшли з рецесії, а тепер до них приєдналися і США - найбільша економіка світу.


Головний економічний кореспондент Бі-Бі-Сі Х'ю Пим каже, що зростання у США є більшим, ніж очікували більшість коментаторів. "Масштаб фінансового вливання уряду США мав великий вплив, воно було куди більше в відсотковому відношенні, ніж в Британії", - сказав він.


Але керівник американської скарбниці Тімоті Гайтнер наголосив, що для мільйонів людей часи залишаються тяжкими через безробіття та кризу нерухомості. Проте ринок нерухомості, як і витрати на споживчі товари, почав зростати.


долар
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект