НОВИНИ

29.10.2009 | Установче засідання Українсько-американської робочої групи з питань енергетичної безпеки відбулося у Вашингтоні
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки та Україна провели перше засідання Українсько-американської робочої групи з питань енергетичної безпеки. Установча зустріч відбулася у середу в Державному Департаменті США.


Сторони домовилися, що робочу групу очолюватимуть спеціальний представник США з питань енергетики в євразійському регіоні посол Річард Морнінгстар та заступник міністра палива та енергетики України Сергій Павлуша.


"Під час установчого засідання делегації двох країн обговорили важливість співпраці, спрямованої на зміцнення енергетичної безпеки України та Європи", - наголошується у заяві американського зовнішньополітичного відомства. Учасники зустрічі обговорили результати впроваджуваних в Україні проектів, які мають на меті посилення енергетичної безпеки країни. Зокрема, йшлося про реформування енергетичного сектору української економіки, продовження надання американської технічної допомоги у багатьох сферах, потенціал розширення двосторонньої співпраці у галузі енергозбереження та інших напрямках.


Представники України та США наголошували також не необхідності стимулювання участі приватного капіталу у розвитку енергетичного сектору та важливості успішної реалізації проектів у сфері ядерної енергетики.


З американської сторони у зустрічі взяли участь високопосадовці міністерств енергетики, торгівлі, департаменту праці, безпеки та Агентства з міжнародного розвитку. Україну на переговорах представляла делегація у складі представників Секретаріату Президента, Міністерства закордонних справ, НАЕК "Енергоатом" та дипломатів Посольства України у Вашингтоні.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект