НОВИНИ

29.10.2009 | Занижені сподівання на кліматичний самміт
За матеріалами - Української служби ВВС

Прем'єр-міністр Данії Ларс Лоекке Расмуссен, чия країна у грудні буде проводити Копенгагенський самміт з кліматичних змін, висловив сумнів у тому, що на зібранні буде ухвалено міжнародну угоду зі скорочення парникових викидів.Його заява пролунала напередодні самміту лідерів Європейського Союзу в Брюсселі, який буде намагатися залагодити розбіжності стосовно того, скільки кожний має заплатити, аби допомогти країнам, що розвиваються, боротися з глобальним потеплінням.


За менше ніж 5 тижнів до того, як представники майже 200 країн мають зібратися в Копенгагені, щоб досягти нової угоди з глобального потепління, пан Расмуссен просто продовжує те, що почали інші: занижує сподівання.


Поміж країн ЄС немає одностайності щодо того, як саме розділити тягар допомоги країнам, що розвиваються, аби вони просувалися до менших викидів.


До того ж, є мало надії, що Сполучені Штати вчасно запровадять нові кліматичні закони.


Але Генеральний Секретар ООН Бан Кі Мун заявив у середу, що Копенгагенський самміт може досягти поступу, навіть якщо угоди не будуть зобов'язувати до їх виконання, але за умови що їхні цілі залишаться амбіційними, і що деталі угод будуть узгоджені пізніше.


 

Паринкові викиди


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7210. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект