НОВИНИ

28.10.2009 | Рада міністрів ЄС затвердила Порядок денний асоціації з Україною
Джерело - Європейський простір

Рада міністрів із загальних справ та зовнішніх відносин Європейського Союзу затвердила Порядок денний асоціації з Україною. Відповідне рішення було схвалено на засіданні Ради 26-27 жовтня в Люксембургу.“Порядок денний асоціації має дві мети: визначає кроки з підготовки Угоди про асоціацію та сприяє досягненню політичної асоціації та більшої економічної інтеграції України до ЄС”, - зазначається у рішенні.


У рішенні також ідеться, що Рада співробітництва Україна-ЄС створить Спільний комітет, який займатиметься оглядом прогресу імплементації Порядку денного асоціації, а також щодо наступних пріоритетів у двосторонніх відносинах.


Як повідомлялося, 5 жовтня заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв повідомив, що під час саміту Україна-ЄС, який відбудеться 4 грудня, планується ухвалити Порядок денний асоціації Україна-ЄС.


Україна та ЄС 16 червня на засіданні Ради співробітництва вже схвалили Порядок денний асоціації, якій має стати новим практичним інструментом співпраці, замінивши План дій.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект