НОВИНИ

28.10.2009 | Україна і Словаччина обрані членами ЕКОСОР
Джерело - УКРІНФОРМ, Центр новин ООН

Генеральна Асамблея ООН обрала 18 членів Економічної та Соціальної Ради (ЕКОСОР) на 2010-2012 роки. Від групи східноєвропейських держав до складу Ради увійшли Україна та Словаччина, які замінять там Білорусь і Румунію.


Окрім того, до складу ЕКОСОР на 2010- 2012 роки були обрані Аргентина, Багамські острови, Бангладеш, Бельгія, Гана, Єгипет, Замбія, Ірак, Італія, Канада, Коморськы острови, Монголія, Руанда, Сполучены Штати Америки, Філіппіни і Чилі.


Усього у складі ЭКОСОО 54 члени. 18 з них обираються щороку терміном на три роки. Вибуваючий член Ради може бути переобраний негайно.


Місця у Раді розподіляються на основі принципу географічного представництва. Чотирнадцять місць відводиться державам Африки, одинадцять - державам Азії, шість - державам Східної Європи, десять - державам Латинської Америки та Карибського басейну і тринадцять - державам Західної Європи та іншим державам.


Раніше до складу Ради від держав Східної Європи на 2008-2010 роки були обрані Республіка Молдова та Росія.


Відповідно до Статуту, ЕКОСОР - один із шістьох головних органів ООН. Він сприяє вирішенню міжнародних проблем в економічній і соціальній галузях, а також у сферах охорони здоров'я, культури та освіти.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект