НОВИНИ

27.10.2009 | Радован Караджич бойкотує трибунал
Джерело - Українська служба ВВС

Колишній провідник боснійських сербів Радован Караджич не з’явився перед Міжнародним трибуналом зі злочинів у колишній Югославії у Гаазі, де мав початися судовий процес за 11 звинуваченнями, включно з геноцидом, злочинами війни та злочинами проти людства.Засідання трибуналу було відкладено до завтра коли судді вирішуватимуть, що саме робити далі.


Пан Караджич, який сам себе захищає на суді, заперечує звинувачення, пов’язані з Боснійською війною в 90-х роках двадцятого сторіччя.


 
Проте правник, який є радником пана Караджича, сказав ВВС, що той не планує з’являтися перед судом, твердячи, що йому потрібно ще принаймні 9 місяців, аби підготуватися до захисту.


64-річного Радована Караджича доставили до Міжнародного трибуналу у Гаазі минулого року після того як його заарештували після 13 років у розшуку.


Сторона обвинувачення закликала трибунал призначити адвоката панові Караджичу.


Інший радник пана Караджича сказав, що якщо дивитися на обсяги документів процесу, які включають понад мільйон сторінок свідчень, можна зрозуміти, чому пан Караджич, який не є професійним правником, не з’явився перед судом.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект