НОВИНИ

26.10.2009 | Україну може відвідати «Група мудреців» НАТО
За матеріалами - Європейського простору

Так звана «Група мудреців», яка розробляє Стратегічну Концепцію НАТО, під керівництвом колишнього держсекретаря США Мадлейн Олбрайт може відвідати з візитом Україну. Про це в Польщі повідомив заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв. За його даними, запрошення відвідати Україну передав Олбрайт особисто український Президент Віктор Ющенко під час зустрічі у вересні в Нью-Йорку.


 «Це запрошення з вдячністю прийняте... Я не виключаю, що такий візит відбудеться», - сказав український дипломат, але не уточнив, чи зможе цей візит відбутися ще в цьому році.


«Наші двері для неї особисто і для членів її групи відкриті», - додав він.


К. Єлісєєв, який у четвер у Варшаві зустрічався з колишнім міністром закордонних справ Польщі Адамом Ротфельдом, який входить до складу «Групи мудреців», дуже позитивно оцінив цю зустріч.


За його словами, А. Ротфельд запевнив про готовність взяти до уваги українські пропозиції під час розробки Стратегічної Концепції НАТО.


Заступник міністра зазначив, що МЗС України не планує концентруватися на співпраці з окремими членами «Групи мудреців» і намагатиметься доносити свою точку зору до кожного з них.


К. Єлісєєв не виключив, що до кінця поточного року йому вдасться провести ще низку зустрічей з іншими членами групи.


«Звичайно, було б наївно сподіватися, що все, що ми запропонуємо, буде враховано, але дуже важливо, що ця робоча група не замикається сама в собі... і готова конструктивно з нами співпрацювати», - сказав він.


Нагадаємо, так звана «Група мудреців» на чолі з М. Олбрайт почала роботу над новою стратегічною концепцією НАТО у вересні цього року. Концепція повинна бути представлена наприкінці 2010 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2618. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект