НОВИНИ

26.10.2009 | США збудують таємний центр для захисту від кібератак
Джерело - УНІАН, Associated Press

Агентство національної безпеки США збудує секретний дата-центр на базі Національної гвардії Кемп-Вільямс в штаті Юта, повідомляє Associated Press. Проект оцінюється в 1,6 мільярда доларів.


Заступник директора національної розвідки Гленн Гафні (Glenn Gaffney) заявив, що дата-центр необхідний для захисту країни від кібератак. З чуток, які Гаффні відмовився підтвердити або спростувати, в нього також стікатимуться дані моніторингу національних і міжнародних телекомунікаційних мереж.


Як зазначає The Salt Lake City Tribune, новий дата-центр покликаний підвищити ефективність аналізу величезного масиву інформації, який збирають американські розвідувальні служби.


Президент США Барак Обама після свого вступу на посаду оголосив кіберзахист одним із своїх пріоритетів у сфері національної безпеки. Витрати в цій галузі значно зросли. Міністерство оборони в найближчі два роки планує потроїти свій штат експертів з кібербезпеки, довівши їх чисельність до 250 осіб.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1660. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект