НОВИНИ

26.10.2009 | Рада міністрів ЄС уповноважила директора Європолу на укладення двосторонньої угоди про стратегічне співробітництво з Україною
Джерело - УКРІНФОРМ

Рада міністрів ЄС з питань юстиції та внутрішніх справ, робота якої завершилася напередодні у Люксембурзі, вповноважила директора Європолу на укладення двосторонньої угоди про стратегічне співробітництво з Україною. Інформація про це міститься у прийнятого за підсумками засідання документі."Рада ЄС уповноважила директора Європолу розробити проект угоди між Європолом та Україною про стратегічну співпрацю. Ця угода має на меті розвинути співпрацю між країнами Євросоюзу, які представлені в Євроюсті, та Україною в сферах запобігання, виявлення, переслідування та проведення слідства щодо серйозних форм міжнародної злочинності, зокрема, шляхом обміну стратегічною та технічною інформацією", - йдеться в резолюції.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9402. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект