НОВИНИ

26.10.2009 | У Німеччині підпишуть угоду про формування правлячої коаліції
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Блок Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів (ХДС/ХСС) і Вільна демократична партія (ВДП) підпишуть сьогодні угоду про формування правлячої коаліції. У берлінському представництві землі Північний Рейн - Вестфалія свої підписи під документом поставлять лідери трьох партій - Ангела Меркель, Горст Зеехофер та Гідо Вестервеллє.Напередодні за ухвалення коаліційної угоди, яка стала результатом трьохтижневих переговорів між консерваторами та лібералами, проголосували делегати позачергового з'їзду ВДП. Сьогодні її мають затвердити також члени ХДС у Берліні та ХСС у Мюнхені, після чого відбудеться офіційна церемонія підписання документу. Його положення визначатимуть політику уряду "чорно-жовтої" коаліції на майбутні чотири роки.

У вівторок новообраний склад бундестагу збереться на перше засідання і обере спікера. На середу заплановане обрання депутатами канцлера ФРН. Того ж дня федеральний президент Німеччини Горст Келер вручить членам нового кабінету грамоти про призначення.

Новий уряд ФРН складатиметься з 15 міністрів та керівника відомства федерального канцлера. З цих посад вісім будуть віддані ХДС, п'ять - ВДП і три - баварському ХСС. Главою кабінету залишиться Ангела Меркель як лідер ХДС, який переміг на парламентських виборах 27 вересня. Віце-канцлером і міністром закордонних справ стане лідер лібералів Гідо Вестервеллє.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект