НОВИНИ

21.10.2009 | Австралія має намір у найкоротші строки вивести війська з Афганістану
Джерело - УКРІНФОРМ, AFP.

Австралія розглядає можливість у "найкоротші строки" завершити свою участь в операції міжнародної коаліції в Афганістані. З такою заявою виступив у середу глава австралійського Міністерства оборони Джон Фолкнер.


За словами Фолкнера, розробку плану з виведення з Афганістану австралійського контингенту, який налічує близько півтори тисячі військовослужбовців, уже розпочато. Раніше Австралія не називала жодних попередніх строків завершення операції в Афганістані.


"Я звернувся до командування наших Збройних сил за рекомендаціями, які дадуть змогу нам у найкоротші строки завершити операцію в Афганістані, будучи при цьому впевненими в тому, що ми гідно виконали нашу важливу місію", - сказав Фолкнер.


Про плани виведення свого контингенту Австралія повідомила на фоні обговорення заяви командувача коаліційних сил в Афганістані Стенлі Маккрістала, який наполягає на необхідності відправки в цю країну додаткових сил. Маккрістал попросив підкріплення в 30-40 тисяч осіб, попередивши, що в іншому разі коаліція не може розраховувати на успішну боротьбу з "Талібаном".


Глава Міноборони Австралії визнав, що заплановане виведення військ вплине на втілення в життя плану Маккрістала. "Це ключове питання, що стоїть перед нами, і ми обговорювали його з командувачем Збройних сил і ВПС", - сказав Фолкнер, не уточнюючи, чи вдалося в ході переговорів виробити хоч якесь прийнятне рішення.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6623. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект