НОВИНИ

20.10.2009 | Братислава прийматиме велику конференцію з питань безпеки
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Словаччина прийматиме велику конференцію з питань безпеки, що пройде у Братиславі із 21 по 22 жовтня паралельно з неформальним засіданням міністрів оборони країн НАТО. Учасники обговорять нинішнє і майбутнє значення Статті 5 – положення про колективну безпеку – у контексті нової Стратегічної концепції НАТО; вплив глобальної економічної кризи на міжнародну безпеку; відносини між Альянсом і Росією; операції НАТО і забезпечення необхідних сил і засобів.
На цьому заході під назвою „Нові виклики – нові сили і засоби” зберуться провідні експерти з питань безпеки і керівники з обох берегів Атлантики, в тому числі ряд високопоставлених представників Альянсу і країн-членів.


Мета конференції полягає у створенні регіонального форуму високого рівня для вивчення ряду найважливіших питань нинішнього середовища безпеки.


У перший вечір молодіжний захід під назвою „Голоси свободи” відзначить 20-ту річницю падіння залізної завіси. На ньому зберуться деякі активісти Оксамитової революції в тодішній Чехословаччині і представники наступного покоління з країн Центральної Європи. Захід має  дати учасникам можливість поділитися своїм досвідом і поглядами на драматичні події листопада 1989 року, а також озвучити свої ідеї щодо долання викликів, що стоять перед сучасним суспільством.


Конференція організована спільно Словацькою атлантичною комісією і словацькими Міністерством закордонних справ і Міністерством оборони за підтримки Відділу громадської дипломатії НАТО. Вона буде транслюватися наживо на веб-сайті конференції та веб-сайті НАТО. Докладнішу інформацію шукайте за адресоюhttp://www.ncbc.sk/.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект