НОВИНИ

20.10.2009 | Баррозу хоче розділити портфелі юстиції та внутрішніх справ
За матеріалами - УНІАН

Президент Єврокомісії Жозе Мануель БАРРОЗУ у новому складі Єврокомісії хоче розділити портфелі юстиції та внутрішніх справ.
Про це він повідомив сьогодні журналістам на спільному брифінгу з Генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Яглендом.


“У багатьох країнах ми маємо одного міністра, що займається питаннями юстиції, й іншого, що займається питаннями внутрішніх справ”, - сказав президент Єврокомісії, зазначивши, що планує також розділити ці два портфелі в новому складі комісії.


При цьому, за словами Ж.Баррозу, один комісар займатиметься питаннями внутрішніх справ, а другий – питаннями юстиції та дотриманням фундаментальних прав.


У нинішньому складі Єврокомісії, який має мандат до 31 жовтня, питаннями юстиції та внутрішніх справ опікується один і той самий комісар у статусі віце-президента Єврокомісії. Протягом останнього року віце-президентом, відповідальним за ці питання, є представник Франції Жак Барро.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5726. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект