НОВИНИ

20.10.2009 | Запобігти незворотній зміні клімату можливо лише до 2014 року - міжнародна екологічна організація WWF
Джерело - УКРІНФОРМ

Запобігти незворотному процесу зміни клімату на Землі можливо лише до 2014 року. Про це свідчать представлені сьогодні у Берліні дані дослідження, проведеного міжнародною екологічною організацією World Wide Fund For Nature (WWF).Вжиті країнами світу заходи з метою припинення зміни клімату є недостатніми, вважають у WWF. За висновками екологів, уникнути катастрофічної для планети зміни клімату можливо лише за умови, якщо глобальне потепління обмежиться підвищенням температури максимум на два градуси порівняно з показниками доіндустріальних часів. Аби досягти цієї мети, викиди СО2 в атмосферу потрібно скоротити до 2050 року на 80 відсотків порівняно з 1990 роком, впевнені експерти.


За прогнозами екологів, у людства залишилося лише 10-15 років до того моменту, коли викиди СО2 в атмосферу досягнуть критичної позначки. Аби цього не трапилося, упродовж наступних п'яти років потрібно вжити всіх необхідних заходів для обмеження викидів та впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій.


WWF закликає світову спільноту з усією серйозністю поставитися до підготовки нової міжнародної угоди про скорочення викидів шкідливих речовин в атмосферу, що покликана замінити діючий до 2012 року Кіотський протокол. Остаточний варіант документа планується ухвалити на саміті з питань захисту клімату, який проходитиме 7-18 грудня у Копенгагені (Данія).


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 220. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект