НОВИНИ

20.10.2009 | Гілларі Клінтон популярніша серед американців за Барака Обаму - результати опитування
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Державний секретар США Гілларі Клінтон користується більшою популярністю серед американців, аніж президент країни Барак Обама. Про це свідчать результати опитування, проведеного службою Gallup.Дослідження довело, що 62% респондентів позитивно оцінюють діяльність глави зовнішньополітичного відомства і 56% - задоволені главою Білого дому. Статистичні дані підтверджують, що від дня інавгурації у січні 2009 року, рейтинг 44-го президента США скоротився на 22%. Натомість Гілларі Клінтон підтримує усього на 3% менше опитаних, аніж на початку поточного року.


9 із 10 респондентів, що позділяють погляди Демократичної партії США, дали позитивні оцінки обом політичним лідерам. При цьому республіканці дуже низько оцінили діяльність президента - 1 з 5-ти підтримує главу держави. Водночас, 35% партійних опонентів бачать Гілларі Клінтон у позитивному світлі.


Барак Обама за 10 місяців втратив підтримку 23% незалежних учасників дослідження, і на 41% республіканців.


"Така тенденція прослідковується останнім часом у багатьох опитуваннях", - пояснила директор відділу статистичних досліджень телекомпанії CNN Кейтінг Холланд. Для прикладу вона навела факт, що Колін Пауелл та Кондоліза Райс мали вищі рейтинги, аніж Джордж Буш, а Мадлен Олбрайт була популярнішою за Білла Клінтона. "Державного секретаря США не звинувачують в економічних проблемах чи непопулярних заходах внутрішньої політики, він також не розділяє відповідальність головнокомандувача за військові операції за кордоном", - зазначила фахівець.


Служба Gallup провела опитування протягом 1-4 жовтня, до того, як президент США Барак Обама одержав Нобелівську премію миру


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект