НОВИНИ

19.10.2009 | У НАТО не бояться зміни курсу України після виборів
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

У Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів за участі заступника міністра закордонних справ України Костянтина Єлисєєва. Йшлося про роль України в забезпеченні регіональної безпеки й стабільності.


У штаб-квартирі НАТО відбулась розмова насамеперед з одного головного питання – це забезпечення регіональної стабільності. Для Північноатлантичного Альянсу це особливо важливо в контексті наслідків минулорічного конфлікту в Грузії. Заступник міністра Костянтин Єлисєєв повідомив, що в альянсі демонстрували  великий інтерес до України та її підходів у розв’язанні регіональних криз.


 


За власною ініціативою Єлисеєв також розповів представникам НАТО, що робиться Україною для забезпечення вільного і демократичного волевиявлення українського народу на президентських виборах в січні. „Ми ще раз констатували, що зробимо все можливе, щоб вибори відбулися, дійсно, у вільний, демократичний спосіб. Більше жодних питань не виникало, що я розцінюю як свідчення того, що у євроатлантичної спільноти є переконання в тому, що вибори в нашій країні відбудуться без будь-яких ексцесів”, - сказав пан Єлисєєв.


 


Одна справа - говорить кандидат, інша - президент


 


Щодо можливих змін зовнішньої політики з обранням нового президента, зокрема в частині євроатлантичної інтеграції, то, за словами Єлисеєва, у Брюсселі ніяких побоювань з цього проводу немає. Партнери, каже він, чітко розуміють, враховуючи власний досвід, що одна ситуація, коли гасла висловлюються під час виборчої кампанії, і інша - коли заяви робить президент держави.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект