НОВИНИ

19.10.2009 | Петро Порошенко провів зустрічі з главою МЗС Швеції та Прем'єр-міністром Литовської Республіки
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко здійснив робочий візит до Швеції, де у м.Вісбі взяв участь у міжнародній конференції високого рівня, присвяченій Східному Партнерству.Під час перебування у Швеції Петро Порошенко провів двосторонню зустріч з Міністром закордонних справ Швеції, Головою Ради ЄС Карлом Більдтом.


У ході зустрічі було обговорено широке коло питань двостороннього співробітництва, а також взаємодія України та ЄС в період шведського головування в Євросоюзі.


Основну увагу було приділено питанню підготовки до чергового Саміту Україна-ЄС, який відбудеться 4 грудня ц.р. в Києві.


Сторони обмінялися думками щодо стану переговорного процесу стосовно підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи створення зони вільної торгівлі.


Було обговорено питання активізації переговорів стосовно запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС, а також перспективи імплементації ініціативи "Східне Партнерство".


17 жовтня 2009 року під час перебування з робочим візитом у Швеції Міністр закордонних справ України Петро Порошенко провів двосторонню зустріч з Прем'єр-міністром Литовської Республіки Андріусом Кубіліусом.


У ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання українсько-литовського двостороннього співробітництва, а також взаємодії двох країн на міжнародній арені. Зокрема, увагу було приділено реалізації європейських прагнень України, насамперед питанням підготовки до наступного Саміту Україна-ЄС.


Сторони обмінялися думками стосовно перспектив активізації роботи над Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, а також "безвізового" діалогу України з Євросоюзом.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект