НОВИНИ

19.10.2009 | Польща хоче перспективи членства в ЄС для країн Східного партнерства
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Польща виступає за збереження перспективи членства в Європейському Союзі для країн-учасниць нової європейської програми «Східне партнерство», реалізація якої розпочалась у травні цього року.


Про це сказав радник міністра закордонних справ Польщі, начальник відділу у МЗС у справі «Східного партнерства» Ярослав ДЖЄДЖІЦ сьогодні у Варшаві, виступаючи на конференції, присвяченій співпраці Польщі та Німеччині під час реалізації програми.


Він назвав збереження європерспективи «серйозним стимулом для реформ» у країнах-учасницях «Східного партнерства».


Водночас Я.ДЖЄДЖІЦ зазначив, що співпраця в рамках «Східного партнерства» не є початковим етапом євроінтеграції для країн-учасниць, а також не є альтернативою вступу до ЄС для тих держав-учасниць ініціативи, які хочуть євроінтегруватися.


За його словами, «Східне партнерство» має сприяти проведенню в державах реформ, які допоможуть краще підготуватися до інтеграції з Євросоюзом.


Я.ДЖЄДЖІЦУ підтримав представник МЗС Німеччини Ернст РАЙХЕЛЬ, який наголосив, що євроінтеграція вимагає значних реформ, проведення яких може полегшити реалізація проектів у рамках «Східного партнерства».


«Східне партнерство» не включає ні згоди, ні відмови від європейської інтеграцію», - сказав Е.РАЙХЕЛЬ, який в МЗС Німеччини очолює Департамент з питань Росії, України, Білорусі та Молдови.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9302. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект