НОВИНИ

19.10.2009 | Робоча група США і Грузії обговорить реформу оборони
Джерело - УНІАН

Урядова делегація США на чолі із заступником міністра оборони з питань міжнародної безпеки Александром Вершбоу 19-20 жовтня відвідає з візитом Грузію, сторони обговорять, зокрема, питання регіональної безпеки.

У рамках візиту плануються зустрічі Вершбоу з представниками влади Грузії. Крім того, відбудеться перша зустріч міжурядової робочої групи Грузії і США з питань безпеки. Група обговорить реформу оборони в Грузії, участь грузинських збройних сил в операції в Афганістані під егідою НАТО, а також питання безпеки регіону.

Зустрічі інших робочих груп заплановані на листопад і грудень.

На основі Хартії стратегічного партнерства США - Грузія було створено чотири робочі групи, які працюватимуть за пріоритетними напрямками, передбаченими хартією, - зокрема, за напрямками демократії, безпеки, економічного розвитку і взаємин американського і грузинського народів.

Хартія стратегічного партнерства США - Грузія була підписана в січні 2009 року. Робочі групи були створені за ініціативою комісії, яка працює над хартією під час зустрічі представників урядів США і Грузії у Вашингтоні в червні 2009 року.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект