НОВИНИ

19.10.2009 | США не збільшать контингент в Афганістані
Джерело - Українська служба ВВС

Адміністрація президента Обами в Вашингтоні наголосила, що допоки в Кабулі не буде гідного довіри уряду, американці не ухвалять рішення щодо збільшення свого контингенту в Афганістані.Глава адміністрації президента Рам Емануель сказав в інтерв"ю телеканалу СNN, що президент Обама перед тим, як збільшити американський контингент, насамперед має пересвідчитись, що на місці в Афганістані уряд, який ефективно працює зі Сполученими Штатами.


"Це було б нерозсудливо ухвалювати рішення щодо збільшення кількості військ без детального попереднього аналізу ситуації, не пересвідчившись в тому, що на місці афганський партнер, який зможе продовжити ту справу, яку почали американські війська, який зможе згодом перебрати на себе ті обов"язки, які виконують наразі солдати США."


Дипломатичний кореспондент BBC каже, що без легітимного афганського уряду жодна стратегія боротьби з повстанцями не може бути успішною.


Результати нещодавніх президентських виборів наразі невідомі. Численні повідомлення про фпальсифікації свідчать про те, що можливе повторне голосування.


 Американські вояки в Афганістані


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект