НОВИНИ

15.10.2009 | МВС Молдови не відкидає причетності Аль-Каїди до вибуху у Кишиневі
Джерело - Korespondent

У правоохоронних органах Молдови не відкидають причетність Аль-Каїди до вибуху, що стався в середу, 14 жовтня, у центрі Кишинева.Бойова граната РГ-42 наступального типу вибухнула в середу о 23:05 в 20 метрах від арки Перемоги на центральній площі Кишинева. За медичною допомогою звернулися 36 осіб, що отримали поранення в результаті вибуху.


"Можливо, Аль-Каїда маніпулювала якимись своїми молодими прихильниками на території Молдови і брала участь в організації теракту на центральній площі Кишинева", - заявив міністр внутрішніх справ Молдови Віктор Катан у четвер, 15 жовтня. Він також зазначив, що "не відкидає в тому, що трапилося, придністровський слід".


"Ми встановили контакт з правоохоронними органами Придністров'я, бо граната, яку підірвали вчора на площі, явно є походженням з військових складів, розташованих у тому регіоні", - сказав Катан. При цьому глава МВС не вважає, що за вчорашнім вибухом на центральній площі Кишинева стоять політичні сили.


Водночас, генпрокурор Молдови Валерій Зубко заявив, що "йдеться про спробу здійснення терористичного акту з метою залякування населення".


Міністр внутрішніх справ повідомив, що складено словесний портрет підозрюваного, який кинув гранату в натовп. Це молодий чоловік 25-ти років, середнього зросту - 170-175 сантиметрів.


Раніше повідомлялося, що після вибуху в центрі Кишинева на адресу прем'єр-міністра Молдови Влада Філата надійшли погрози фізичної розправи.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект