НОВИНИ

15.10.2009 | В Україну прибуває міністр оборони Польщі
За матеріалами - УНІАН

Сьогодні в Україну з дводенним візитом прибуває польська військова делегація на чолі з міністром національної оборони Республіки Польща Богданом Кліхом.


Як повідомили УНІАН в управлінні прес-служби Міністерства оборони України, сьогодні відбудеться зустріч Б.КЛІХА з в.о. міністра оборони України Валерієм ІВАЩЕНКОМ та переговори у складі військових делегацій обох країн.


Сторони планують обговорити стан та перспективи розвитку співпраці між Україною і Польщею в оборонній сфері, а також питання співробітництва у рамках європейських та євроатлантичних структур безпеки.


Також В.ІВАЩЕНКО та Б.КЛІХ планують обговорити питання двостороннього співробітництва у рамках виконання миротворчих завдань, зокрема, стан і перспективи створення спільного українсько-польсько-литовського миротворчого підрозділу “ЛітПолУкрбриг”.


Не залишаться поза увагою керівників оборонних відомств України і Польщі питання двостороннього військово-технічного співробітництва.


16 жовтня польська військова делегація відвідає на Сумщині Державне підприємство Міністерства оборони “Конотопський авіаційний ремонтний завод “Авіакон”, де ознайомиться з можливостями і виробничими потужностями підприємства щодо проведення ремонту та модернізації вертольотів серії “Мі” в інтересах Війська Польського.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект