НОВИНИ

15.10.2009 | Віктор Ющенко разом з дружиною відбув до Бельгії
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко разом з дружиною пані Катериною Ющенко відбув з офіційним візитом до Королівства Бельгія, повідомила прес-служба Глави держави. Віктор Ющенко здійснить перший в історії двосторонніх відносин офіційний візит Глави Української держави до цієї країни.Президент України проведе сьогодні зустрічі з Королем бельгійців Альбертом II, Головою Європейської Комісії Жозе Баррозу та новообраним Головою Європейського парламенту Єжи Бузеком.


Віктор Ющенко також відвідає місто Антверпен, де матиме зустріч з керівництвом мерії міста.


Після цього Глава Української держави візьме участь у церемонії відкриття меморіальної дошки на честь Надзвичайної дипломатичної місії України у Бельгії та Нідерландах (1919 - 1923 рр.).


У перший день візиту у Федеральному парламенті Королівства Бельгія відбудуться зустрічі Президента України з головою Сенату Арманом де Деккером та головою Палати представників Патріком Дювалем.


У п'ятницю, 16 жовтня, Президент візьме участь у робочому сніданку з представниками ділових кіл Бельгії.


Цього ж дня відбудеться зустріч Президента України Віктора Ющенка з Прем'єр-міністром Бельгії Германом ван Ромпеєм у форматі віч-на-віч та українсько-бельгійські переговори під їхнім головуванням.


У п'ятницю Глава держави також дасть інтерв'ю групі бельгійських ЗМІ.


До складу української делегації на час цього візиту увійшли міністр закордонних справ Петро Порошенко, заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж та представник України при Європейських співтовариствах Андрій Веселовський.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1627. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект