НОВИНИ

14.10.2009 | Ющенко поїде до Бельгії
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

15-16 жовтня Президент України Віктор ЮЩЕНКО здійснить офіційний візит до Королівства Бельгія.


Про це повідомила прес-секретар Президента Ірина Ванникова.


За її словами, це перший в історії двосторонніх відносин офіційний візит.


Під час візиту заплановано ряд зустрічей Президента України. Зокрема, з королем Бельгії АЛЬБЕРТОМ ІІ, прем’єр-міністром Германом Ван РОМПЕЄМ, а також з головою Сенату Арманом Де ДЕККЕРОМ.


Також передбачені зустрічі з керівництвом Федерації бельгійських підприємців, представниками органів місцевого самоврядування.


Зокрема, за словами І.ВАННИКОВОЇ, йтиметься про застосування бельгійського досвіду з підготовки України до Євро-2012 та залучення бельгійських інвестицій до відповідних інфраструктурних проектів в нашій державі..


В рамках зустрічей В.ЮЩЕНКО планує обговорити можливості україно-бельгійського співробітництва в енергетичному секторі, в тому числі щодо використання відновлювальних джерел енергії.


Крім того, за словами прес-секретаря, в рамках перебування Президента України у Брюсселі передбачені його зустрічі з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем БАРРОЗУ та новообраним президентом Європарламенту Єжи БУЗЕКОМ.


На порядку денному зустрічі з керівниками європейських інституцій - обговорення актуальних питань взаємин між Україною та ЄС, зокрема, щодо стану підготовки угоди про асоціацію, подальшого прогресу у впровадженні безвізового режиму між Україною та ЄС та питання підготовки до 13 саміту Україна-ЄС, поглиблення секторального співробітництва, в тому числі в енергетичній сфері.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект