НОВИНИ

14.10.2009 | На конференції в штаб-квартирі НАТО вивчається трансатлантична співпраця в оборонному секторі
За матеріалами - Офіційного сайту НАТО

Завдання і можливості трансатлантичної військово-промислової співпраці будуть у центрі уваги конференції, що пройде в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі 15 і 16 жовтня. На порядку денному будуть питання передачі технологій, інтелектуальної власності, доступу до ринків та інвестиційної політики в контексті економічного спаду і очікуваного відновлення.


 


У конференції, організованій Відділом оборонних інвестицій НАТО у партнерстві з Королівським загальновійськовим інститутом (RUSI) з Лондона, зберуться разом національні керівники з питань озброєнь, а також керівники урядових установ і оборонної промисловості з обох боків Атлантики.


Д-р Ештон Картер, заступник міністра оборони США з питань закупок, технології і логістики, виступить 15 жовтня з ключовою промовою, після якої наступного дня виступить Гакан Йєврелл, міністр оборони Швеції, як представник країни, що головує в Європейському Союзі.


Пітер Флорі, помічник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій, і Майкл Кларк, директор Королівського загальновійськового інституту, виступлять із вітальними словами.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект