НОВИНИ

13.10.2009 | Вишеградська четвірка допоможе Україні в оборонних реформах
Джерело - УНІАН "Новни ЄС", Прес-служба Міністерства оборони України,

Країни Вишеградської четвірки підтримують євроатлантичні прагнення України та обіцяють надати необхідну допомогу в реалізації ключових реформ у сфері оборони для прискорення інтеграції нашої держави до ЄС і НАТО.


Про це йдеться у спільній декларації, підписаній керівниками оборонних відомств Вишеградської четвірки за підсумками засідання в Будапешті.


Особливістю цієї зустрічі стало те, що до її проведення були запрошені керівники та представники оборонних відомств України та західно-балканських країн – Боснії і Герцеговини, Македонії, Сербії та Чорногорії. Українську військовому делегацію очолював тимчасово виконуючий обов’язки міністра оборони Валерій ІВАЩЕНКО.


В ході засідання його учасники, зокрема, обговорили стан та перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України. В рамках заходу відбулися консультації з питань військового співробітництва як у багатосторонньому форматі - Вишеградські четвірка + Україна, так і у двосторонньому форматі.


Так, В.ІВАЩЕНКО обговорив питання розвитку двостороннього оборонного співробітництва з міністром оборони Угорської Республіки Імре СЕКЕРЕШОМ та з Державним секретарем Міністерства оборони Республіки Сербія Зораном ЄФТІЧЕМ.


Крім того, перебуваючи в Будапешті, В.ІВАЩЕНКО відвідав Об’єднання підприємств оборонної промисловості Угорської Республіки, де ознайомився з основними напрямками діяльності угорських підприємств, що забезпечують Угорську армію військовою продукцією.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект